KK'ya göre kimse Türkiye'yle görüşmek istemiyor

21 Eylül 2017, Perşembe

Gündemle ilgili değerlendirmelerde bulunan CHP lideri, kimsenin Cumhurbaşkanı Erdoğan'la yan yana fotoğraf çektirmek istemediğini söyledi.


kalan karakter 1000

Temel diyorki. Temel diyorki.

Kilicdaroglu herkes senin gibi. Utanma hissinden mahrum deyilki.RECEP TAYIP ERDOGAN ile görusmek her adamin harci deyil.rezil olmakdan korkanlar görusmeyi göze alamiyor.herkes senin gibi deyil seni kackere rezil etti.uc maymunu oynadin.bir insanin yüzu nezaman kizarir.bunlardan nasibini almamis birisi varsa oda sensin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.09.2017 14:31
deli balta deli balta

avrupalılar kısaca batılılar böyledir okullarında okuttukları düşmanlık tezleri gereği düşmanlığı tırmandırır zavallı ahmak halkını kandırır oyu alır iki sıvazlamalı laflamadan sonra işte çıkarlarımız der normale dönerler bu senelerdir böyle tek fark gizli yaptıklarını aşikar yapmaya başlamaları ama inanin düşman aynı düşman hiç bir şey değişmedi değişen şey türkiyenin muhteşem yönetilmesidir kk bu konuyu anlıyamıyor eziklik başa beladır zor iştir

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.09.2017 13:09
Chepni_Nihat Chepni_Nihat

lafa bak "almanya ile ipler neden gerildi" yahu bu adamın aklında mı gözlerinde mi, kulaklarında mı sorun var anlayamadım. benim 16 yaşında ki çocuğum Almanya ile neden bu durumdayız olayını " hiç bir zaman iyi olmadı ki, onlar tarihte hep yüzümüze gülüp, el altından hep kötülüğümüze çalıştılar yeni bişi değil ki " diyorken bu adamın sorduğu soruya bak?. ne diyeyim bilmem ki daha sana.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 22.09.2017 09:14
TC TC

SDN ÖNCE BİR GÖZ DOKTORUNA GÖRÜN GÖZLER GÖRME YETENEĞİNİ KAYBETMİŞ BEYİN DESEN ÖRÜMCEKLENDİĞİ İÇİN % 0.5 İ ÇALIŞMAKTA. AMA İŞ ÜLKEYİ KARALAMAYA GELDİĞİNDE HEPSİ FUL ÇALIŞIYOR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 22.09.2017 08:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.