Kılıçdaroğlu'ndan Yeni Zelanda'daki saldırıya ilişkin skandal açıklama

15.03.2019 13:11

PKK'nın siyasi uzantısı HDP ile ittifak kuran CHP'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün Yeni Zelanda'da bulunan ChristChurch ilçesindeki Al Noor camisine cuma namazı sırasında düzenlenen silahlı saldırıya ilişkin skandal açıklamalarda bulundu. Gözü dönmüş teröristin Türkiye’yi ve Erdoğan’ı tehdit etmesine karşın Kılıçdaroğlu saldırıyı yorumlarken,"Saldırının kaynağı İslam dünyasından kaynaklanan terördür” dedi.

kalan karakter 1000

ahmet ahmet

din bilmez tarih hiç bilmez politıka kargalar güler seçim arefesinde kurduğu cümleye bak merak ediyorum bu şahıstan kimin ne beklentısı varki hala o koltukta oturabiliyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 15.03.2019 22:28
anti-mal anti-mal

ben hayatımda bu kadar mal insan görmedim..danısmanın yokmu senin arkadas ben bu mualefeti anlamıom cok tekduze adamlar deiştirin artık basınızı kadroonuzu zamana ayak uydurun cok zeki adamlar gencler var tabanınızda bunu da biliyorum ne koltuk sevdasına kapıldınız arkadas sizden bi sey olmaz valla..sayın erdoğan sonuna kaadar hakedio baskanlıgı en azından deişiklik yapıo monoton deil.deişime ve gelişime acık..ha siyaset yapı siyasette gunahsız deil..ama adam yapıo calısıo konusuo hitap edebilio yani hakedio..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 15.03.2019 21:49
MUSTAFA MUSTAFA

Kafir in adı ırk rengi değişsede kafa yapısı aynıdır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2019 21:41
Hamza Kayapınar Hamza Kayapınar

Çok şükür suçu İslam alemine attı. Yoksa ben kendimden şüphe ederdim. Bu adam Hristiyan para babalarının hizmetkarı. Bu adam efendileri ne derse onu yapmakla yükümlüdür. Hristiyan terörü diyemez. Para vermezler derse.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 15.03.2019 21:13
Berke Tevfik Berke Tevfik

Hdp ile yaptığınız kol kola yürüyüş dansınızdan ötürü teröristlere hristiyan diyip haçlı terörü dememen daha da kötüsü bugün de olmak üzere kendini ülkemize sadece zarar vererek temsil ettiğini bil

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2019 19:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.