Kılıçdaroğlu baltayı yine taşa vurdu

11 Mart 2017, Cumartesi
"Tek adam yönetimi geliyor" dedi. Sonra "yeni sistemde cumhurbaşkanı ile başbakan farklı partilerden olursa kriz çıkar" diye konuştu. Kamuoyu gaf mı yapıyor, bilinçaltını dışa mı vuruyor, yoksa anayasa değişikliğini bilmiyor mu? sorularına cevap ararken Kılıçdaroğlu çıktı. Cumhurbaşkanının Meclis'te çoğunluğu elinde bulunduran partiden olmaması halinde sorun olacağını savundu. Bu sözlerin üzerinden 24 saat geçmeden bu kez yeni sistemde Meclis'in olmayacağını ileri sürdü.

kalan karakter 1000

vatandaş vatandaş

bu zat mı ssk genel müdürlüğü yapmış.ne olmuş.ssk yı batırmış.başka ne beklenir ki.şimdi bu genel başkan değilmi.meydanlarda hayır hayır deyipte sandıkta hayır diyemiyen.eh başka ne beklenir ki.bu genel başkan değilmi teröre destek veriyorsam bir bildiğim var diyen.başka ne beklenir ki.bu genel başkan değilmibu millet bize neden oy vermiyor diyen .siz bu milleti ne sandınız ki.gidip ailecek hdp yemi oy verecektik.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.03.2017 16:17
FANİ FANİ

Bu şahsa takılıp ardından gidenler mantıklıca bir düşünsün bakın sonuç nereye varacak,bugün ak yarın kara,önce şöyle sonra yok böyle v.s.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.03.2017 13:44
mehmet mehmet

16 nisanda malulen emekli olacak kafasını dinler

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 11.03.2017 21:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.