Kemal Kılıçdaroğlu’nun çirkin iftirası ortaya çıktı

12.06.2019 14:36

Kılıçdaroğlu, 11 Haziran’da gerçekleştirilen CHP Grup Toplantısı’nda Saadet Partisi’nin İstanbul Adayı Necdet Gökçınar’ın, aday olduğu için 2 oğlunun işten çıkarıldığı iddiasını ortaya atmıştı. Kılıçdaroğlu’nun bu çirkin iftirası, Necdet Gökçınar’ın açıklamasıyla ortaya çıktı.


CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 11 Haziran'da gerçekleştirilen CHP Grup Toplantısı'nda Saadet Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar'ın aday olduğu için 2 oğlunun işten çıkarıldığı iddiasını ortaya atmıştı.

ÇİRKİN İFTİRASI ORTAYA ÇIKTI
Yalan ve iftira bataklığından bir türlü çıkmayan CHP ve lideri Kılıçdaroğlu'nun çirkin iftirasını bizzat iddiaların odağındaki Saadet Partisi İstanbul adayı Necdet Gökçınar yalanladı.

Gökçınar, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Son günlerde ailem hakkında bir konu gündemi hayli işgal etmektedir. Bu sebeple bu konu hakkında bir açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Bu açıklamayı yapmaktaki amacım, birtakım siyasilerin adımı ve ailemi kullanarak asılsız bazı açıklamalarda bulunmalarıdır. Eşim ve oğlum tarafından işletilen Hukuk Bürosu, 2004 senesinden beri İGDAŞ kurumunun alacaklarının tahsil faaliyetlerini yürütmektedir. Söylenildiği gibi oğlum ve eşim İGDAŞ personeli değildir, İGDAŞ kurumuyla aralarında sadece vekalet sözleşmesi vardır. İBB'mizin köklü kurumlarından İGDAŞ'ı haksız çıkarmak amaçlı bir polemiğe girmeyeceğimi belirtir, bu konuda son sözün bu olduğunu kamuoyuna saygılarımla bildiririm." İfadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.