Kemal Kılıçdaroğlu'nun asgari ücret şovu elinde patladı! CHP'li Şişli Belediyesi işçilerinden protesto

19.12.2018 18:24

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu geçtiğimiz günlerde skandal bir açıklama yaparak “Bütün meydanlar dolmalıdır. İşçiler hakkını aramalı sokağa çıkmalıdır.” demişti. Öte yandan Kılıçdaroğlu, “Asgari ücreti 2.200 TL yapacağım” vaadinde bulunmuştu. CHP yönetimindeki Şişli Belediyesi işçileri bugün 'belediye maaşlarımızı vermiyor' diyerek belediye önünde protesto gerçekleştirdi. Hem işçileri sokağa çağıran hem de asgari ücret artışı vaadi veren Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu sözleri sosyal medyada “Kılıçdaroğlu önce sen işçilerin maaşlarını öde” sözleriyle büyük tepki gördü.


kalan karakter 1000

ağası ağası

Beyin yok maalesef bu adamda

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 20.12.2018 09:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.