Kemal Kılıçdaroğlu Ekrem İmamoğlu'nu CHP Genel Başkanı ilan etti

13.06.2019 13:58

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile ilgili yaptığı açıklamada İmamoğlu'nu genel başkan olarak ilan etti.


Gaflarıyla sürekli gündeme gelen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yine çok konuşulacak bir gafa imza attı. Partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterdiği Ekrem İmamoğlu ile ilgili yaptığı konuşma sırasında "Bu saatten sonra Ekrem İmamoğlu sadece CHP'nin genel başkanı değil." diyen Kılıçdaroğlu, daha sonra sözlerini toparlamaya çalıştı.

kalan karakter 1000

dr dr

zaten plan o gandinin yerine gelecek balon adam bu sanirsam gandi son zaman fazla sesi cikmiyor oyunu gördu sanirsam

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.06.2019 16:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.