Kadıköy'de Cumhurbaşkanı'na hakaret skandalı

09.06.2018 02:31


CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce , İstanbul Kadıköy'de gece mitingi düzenledi.

Daha önce Kadıköy'deki provokatif yürüyüşe ve "polisten gençlere işkence" yalanına ortak olan ve çanak tutan İnce, şimdi de Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret skandalına imza attı.

İpleri başkalarının elinde olan, iradelerini Türkiye düşmanlarına kiralayan,15 Temmuz gecesi tanka selam durup alkışlayan kitle bu sefer de Kadıköy'de İnce'nin provokatif miting söylemlerine kapılıp hakaretler uçuşturmaya başladı, "Hırsız Tayyip" diye slogan attı.

İnce'nin, milyonlarca insanın oyuyla Cumhurbaşkanı olmuş Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret içeren bu skandala sessiz kalması ve çanak tutması ise çizmeye çalıştığı "80 milyonun cumhurbaşkanı" modelinin aslında ne denli düzmece ve samimiyetsiz olduğunu gözler önüne serdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.