'ndan skandal 'hayır' videosu!

07 Mart 2017, Salı
Hukukçu kimliğini bir tarafa bırakıp 'Hayır' cephesinde saf tutan büyük bir skandala imza attı. HZ. Adem ve Havva Ana'yı yarı çıplak şekilde tasvir eden bir propaganda videosu hazırlatan baro yönetimine tepki yağdı. Skandalla ilgili detayları A Haber muhabiri Gamze Elçi aktardı. A Haber canlı yayınına telefonla katılan Memur-Sen İzmir İl Temsilcisi Ali Musa Bina yaşanan bu skandala sert tepki gösterdi. Bina, konunun peşini bırakmayacaklarını ve bu skandalı yargıya taşıyacakları ifade etti. İşte o açıklamalar...

kalan karakter 1000

Adnan Adnan

Hukukun geldiği nokta.Tarafsız olması gereken ve her fırsatta Hukukun üstünlüğünü dillerinden düşürmeyenlerin konu kendi çıkarı olunca bir siyasi partinin maymunluğuna soyunması çok manidar.Bunlara sorsan en tarafsız hukukçu kendileri ne zaman kendi idelojileri gündeme gelse hukuk gidiyor yerine Rahmetli Özalın dediği gibi guguk geliyor,sonrada toplumun hukukçu kişiliklerine saygı göstermesini istiyorlar.Ettikleri yemin bir gün ayaklarına dolanacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır2
cevapla 07.03.2017 18:51
marmara marmara

zalimlerin cennete ne işi var ki?

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 07.03.2017 18:47
ozan ozan

işte chp::::::: taraflı , dine düşman, halkı aşağılayan ve herkesden üstün olduğunu düşünen ve hatta oy verme hakkının sadece kendinde olduğunu düşünen diğer yaşayanların sadece kendisine uymasını ya da darbeyle susturulmasını isteyen bir zavallı TOPLULUK.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 07.03.2017 18:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.