İşte S-400 filosunun arması! Türkiye için tasarlandı

21.07.2019 20:48

S-400 hava savunma sistemlerinin Rusya’dan Türkiye’ye nakli sürüyor. Rus kargo uçaklarının getirdiği parçalar Mürted Üssü'nde hangarlara depolanıyor ve kısa süre içinde de montaj işlemi başlatılacak. Bu arada yeni bir gelişme yaşandı. S-400 filo personelinin kullanacağı logo tasarımı tamamlandı. İşte füze bataryasında görevli askerlerin kullanacağı o arma...


kalan karakter 1000

SÜPER TÜRKİYE 2071 SÜPER TÜRKİYE 2071

S400 ler ile bizim Rusya ile işimiz bitmiyor.dünyanın en iyi füzelerini geliştirmek zorundayız.karadan karaya tauruz füzeleri denizden karaya Tomahawk tipi füzeler, balistik füze sistemlerini üretmesi için yer ve tesis şarttır. Karadeniz den ve akdenizden füzeyi atıp kandili vuracaksın.uçaklardan atılan seyir füzelerin menzili bin km bulmalıdır.bunlar tesis,bilim,mühendislik, teknoloji,işçilik,maliyet gerektirir.füze, denizaltı,savaş uçağı,savaş gemisi,uçak gemisi,yerlilik %100 olmalıdır.unutmayınki hava kuvvetleri nin %90 ABD ve NATO kontrol ediyor.ABD ve NATO Türkiye ye ne verdi? 70 yılda m60 tankımı?yoksa f 4,f5,f16 çakma savaş uçaklarımı?ne verdi.hiç bir şey!savunma da ve ekonomi de millileşme şarttır. Yahu bir savaş olsa bu milletin neye ihtiyacı var.sığınaklı evleri varmı?neyi var?şimdi herkes çakma dindar ya ALLAH ı var diyecek.fakat savaş da kaçacak delik arayacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.07.2019 00:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.