İşte Kıran Operasyonu'nda ele geçirilen silahlar

22.08.2019 16:03

Hakkari, Şırnak ve Van il jandarma komutanlıklarının ortak katılımıyla, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin'in emir ve komutasında başlatılan Kıran Operasyonu devam ediyor. Operasyonda çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi. İşte o silahlar ...


Kıran Operasyonu sürüyor.... Güvenlik güçleri arazi araması sırasında tespit ettiği ve teröristlerin mühimmat deposu olarak kullandığı mağaraya girdi. Mağarada çok sayıda biksi makineli tüfek, RPG-7, roket atar silahları ve Doçka ele geçirildi. Doçka uçak savar mühimmatları da bulundu.

Ayrıca operasyonda roketatar sevk fişeği, antitank roketatar mühimmatı, uçaksavar mühimmatı, el bombaları ele geçirildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.