İşte CHP'nin utanç vesikaları

07.10.2018 16:14

AK Parti'nin Kızılcahamam'da düzenlenen kampında konuşan Başkan Erdoğan, CHP dönemi Türkiye'sinin utanç vesikalarını bir kez daha gözler önüne serdi.


Başkan Erdoğan, Kızılcahamam da düzenlenen AK Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın kapanış programına katılarak konuşma yaptı.

Konuşmasında İnönü döneminin CHP'sine eleştirilerini sıralayan Başkan Erdoğan şunları söyledi:
"1948'den itibaren Türkiye Marshall yardımlarını almaya başladı. Türkiye ve Yunanistan'a yardım yapılması için Truman 400 milyon dolar istedi.

"İŞTE SİVAS'TAN BAŞLAYAN YÜRÜYÜŞ BÖYLE DURDURULDU"
Tablo burada. Amerikan ayanı yardımı kabul etti. Uçak yapımına ABD yardımı sonrası son verildi. İşte Sivas'tan başlayan yürüyüş işte böyle durduruldu. İşte bu utanç verici mirasın sahibi CHP bugün çıkmış bizi şunla bunla suçluyor. Dünya değişmiş, Türkiye değişmiş ama CHP değişmemiş."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.