İstanbul Tabipler Odası'nın skandal afişine tepki yağdı

17.04.2019 08:15


Eşcinselliği meşrulaştırma ve cinsiyetsiz bir toplum oluşturma çalışmalarına İstanbul Tabip Odası da katıldı. 25 Nisan'da sözde cinsel hastalıklardan korunma semineri düzenleyeceğini duyuran İstanbul Tabip Odası'nın asıl niyeti hazırladıkları afişle belli oldu.

SKANDAL AFİŞE TEPKİ YAĞDI
İstanbul Tabipler Odası'nın skandal afişine tıp dünyasından da tepkiler yağdı. A Haber'e konuşan isimler, "Tıp dünyası adına üzüldüm." ve "Tabipler Odası'nın afişi ahlakla çelişiyor" gibi yorumlarla tepkilerini dile getirdiler.

kalan karakter 1000

veteriner halis veteriner halis

kendileri için ve kızları için emdişe edecek bir durum yok demekki..şarkı diyorya hani"bir yanımız her duruma müsait ne kadar uyarsa o kadar ister "bunların o kardeşim..okumuş ama adam olamamış larla dolu bu kurullar..fetonun nesli işte bunlar..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.04.2019 14:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.