İmamoğlu'nun mazbata alması sonrası Canan Kaftancıoğlu'ndan skandal sözler...

18.04.2019 14:16

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Ekrem İmamoğlu'nun mazbata alması sonrası yaptığı Twitter paylaşımında Gezi terörizmine gönderme yaptı. Kaftancıoğlu, paylaşımında "Gezi Parkına da bahar gelmeye başlamış. Gezi’nin güzel gözlü çocuklarına selam olsun." ifadelerini kullandı.


kalan karakter 1000

selami selami

bekleriz bu sefer gezideki gibi ve 15 temmuzdaki gibi olmaz derin temizlik yapılır maçası yiyen varsa çıkar gerçi 15 temmuzda nasıl kaçanlar çıkmayı bırak burnunu bile çıkaramaz ülkeyi üç beş çapulçu batının çukuruna hizmetkar beyinsizlere yedirmiyeceğimizi bil domuz yiyenlerin yanına gidin artık yeriniz belli

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır4
cevapla 20.04.2019 14:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.