İmamoğlu'nun Beylikdüzü'ndeki israf tablosu

23.05.2019 11:33


Beylikdüzü Belediyesi'nin israf tablosu ortaya çıktı. Belediye için kullanılan araçlarda yakıtın litresi 15 lira gösterildi. 19 Ekim 2018 tarih ve 99 sayılı meclis kararıyla kabul edilen bütçe raporunda milyonlarca liralık israfın belgeleri yer alıyor...

463 ÇALIŞANA 757 BİLGİSAYAR
Raporda yer alan bilgisayara göre 463 personele ortalama 2 bilgisayar düşüyor. Belediyede kullanılan her bir yazıcı için ise tam 16 bin lira bakım ve onarım parası ayrılmış!

HER YÖNETİCİYE 2 MAKAM ARACI
Öte yandan "makam aracı" iftirayarıyla İBB'ye saldıran İmamoğlu'nun araç israfı da ortaya çıktı Raporda yer alan bilgilere göre belediyede neredeyse her yöneticiye 2 makam aracı düşüyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.