İhsanoğlu aslında neyin çatısını kurdu?

03 Temmuz 2014, Perşembe
CHP ve MHP'nin çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu 2013 yılında Mısır'daki darbecileri ve Suriye'de katliam yapan Esad'ı savunmasıyla gündeme gelmişti. İhsanoğlu'nun hükümete yönelik darbe girişiminin olduğu aralık ayında ve öncesindeki temas trafiği ise çok dikkat çekici.. bakın İhsanoğlu o süreçte Washington, Vatikan, Ankara ve İstanbul dörtgeninde kimlerle buluşmuş ve hangi açıklamaları yapmıştı?

kalan karakter 1000

rezulmek rezulmek

ekmeledin aslinda hiristiyanligin catisini kurdu bunu hala kimse anlamiyormu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 04.07.2014 19:38
Salim Salim

Ekmeleddin İhsanoglu;Anglo(İngiliz)-Amerikan-İsrail projesinin parçasıdır.Büyük Ortadoğu Projesi ile ilgili en çarpıcı açıklama ABD’nin güvenlikten sorumlu danışmanı (Bugünkü Dışişleri Bakanı) Condoleezza Rice’ın 7.8.2003 Washington Post gazetesinde yayınlanan yazısında görülmektedir. “Transforming The Middle East – Ortadoğu’yu Dönüştürmek.” Rice bu yazısında Fas’tan Basra körfezine kadar Ortadoğu’da bulunan 22 devletin rejiminin, sınır ve haritalarının değiştirileceğini, Türkiye’nin de bunların içinde olduğunu vurgulamıştır.Başbakanımız Erdoğan ın devlet başkanı olmasını hiç mi hiç istemiyorlar.Türkiye eski Tütkiye degilll!İYİ DÜŞÜNELİM!!!adresleri inceleyelim..http://www.globalresearch.ca/plans-for-redrawing-the-middle-east-the-project-for-a-new-middle-east/3882

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 04.07.2014 17:49
metin metin

salim ben bopun eş başkanıyım diyen kim. kulaklarına beynine ne oldu hiç duymadın mı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 04.07.2014 19:20
R.Osman Sipahioğlu. R.Osman Sipahioğlu.

Türk milletinin bir sosyal irfanı vardır.Çatı farelerinin bu irfanı kemirmesine müsaade etmeyiz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır2
cevapla 04.07.2014 14:19
R.Osman Sipahioğlu. R.Osman Sipahioğlu.

Ufuk açıcı görüşmeler yapan Sn Ekmeloğlu kimlerin ufkunu açacağını düşünüyor.Merakımı mucip oldu.Sn Ekmeloğlu kimdir bugüne kadar ne yapmıştır?

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır1
cevapla 04.07.2014 14:17
erhan erhan

1830larda Mehmet Ali Paşa isyanından sonra Osmanlı'dan fiilen koptu. Mehmet Ali Paşanın asker ve zabitan ve mülkiye kadrosu, Arnavut Türk velhasılıkelam osmanlı tebası idi .Dolayısıyle bu tebadan Mısır da zamanla bir aristokrat sınıf oluştu. Cumhuriyet döneminde Türkiyeden ve diğer ülkelerden Mısır'a göçedenler de bu aristokrat sınıfa dahil oldu. Mısır'ın koyu esmer halkı hiçbir zaman yönetime dahil olamadı. Bakınız polise askere...hep açık esmer.İşte bu koyu esmerin ezikliği ve sefaleti Müslüman kardeşlerin tabanı oldu. Aristokrat ise, suikasta giden eski diktatörden diktatörlüğü devralan Mübarekten sonra SSCB yerine İsrail, Batı'ya döndü. Niye suikasta kurban gittiği açık zannederim. İşte bu aristokrat sınıf elindeki gücü kaybetmemek için herşeyi yaptı. Adı İslam olan bir cumhuriyette , hiç suça bulaşmamış olan Müslüman Kardeşlerin sürekli radikal islam ve terör ile irtibatlandırılması garip değil mi? Allahtan Anadolunun halkı koyu esmer mısırlı kadar cahil değil

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 04.07.2014 13:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.