HDP'nin tehdidi anında karşılık buldu! CHP'den Meclis'te skandal öneri

01.11.2019 22:22

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan geçtiğimiz hafta teröre destek verdikleri gerekçesiyle görevden alınan HDP'li isimlere CHP’den destek gelmemesinden dolayı tehdit etmişti. Buldan, “bölgede yaşananlara ses çıkarmayanlar, bizden cevabı gerektiği zamanda mutlaka alacaklardır. Bu gerçekliği ortaya koymak gerekiyor." diye konuşmuştu. HDP’nin tehdidi karşılık buldu. CHP’den destek geldi. CHP’li vekiller, terörden dolayı kayyum atanan belediyelerle ilgili araştırma yapılması için Meclis’te grup önerisi verdi.


kalan karakter 1000

vatandaş vatandaş

duy Türkiyem duy.zevat diyor ki haddinizi bileceksiniz.ulan had bildirmek sanamı kaldı.hemide TBMM de.demek ki bunlar faraza yanlışlıkla falan bir iktidara gelmiş olsa kürdistanın türkiye ayağı tamam.bilesinizki diyor Ekrem imamoğlu başa geldiyse hdp nin oyları ile geldi.hdp nin oyları ile gelen sözüm ona ATATÜRKÜN partisi hdp ye eli mahkum.Allah sizi bildiği gibi yapsın.ah chp ah.vah chp vah.ATAM kalkta kurduğun partiye bak.Dersimliler intikamını alıyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.11.2019 08:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.