FOX TV'den Başkan Erdoğan'ı itibarsızlaştırma oyunu! FOX TV milli iradeye neden karşı?

15.04.2019 09:05


Türk milleti ilk kez 10 Ağustos 2014 tarihinde cumhurbaşkanını seçti. Başkan Recep Tayyip Erdoğan milletin iradesiyle ilk seçilmiş cumhurbaşkanı oldu. 16 Nisan 2017 anasayasa referandumunda cumhurbaşkanlığı sistemine, 24 Haziran 2018'deki cumhurbaşkanlığı seçiminde de Başkan Erdoğan'a "evet" dedi. Başkan Erdoğan 9 Temmuz 2018'de TBMM'de yemin edip Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk başkanı oldu. Milletin iradesi bu kadar açık ortadayken birileri provokasyon ve itibarsızlaştırmanın peşine düştü. O birilerinin başını da FOX TV çekiyor.

FOX TV'DE "PARTİLİ CUMHURBAŞKANI" ALGISI
FOX TV'de ana haber bültenini sunan Fatih Portakal, kanalının ismi gibi tilki kurnazlığıyla Başkan Erdoğan'a her seferinde "Partili cumhurbaşkanı" şeklinde hitap ediyor. Türkiye'de yayın yapan çoğu kanal Recep Tayyip Erdoğan için "başkan" ve "cumhurbaşkanı" sıfatlarını kullanırken FOX'nin neden özellikle "partili cumhurbaşkanı" ifadesini tercih ettiği akıllarda soru işaretlerine neden oluyor.

FOX TV'DEN İTİBARSIZLAŞTIRMA OYUNU
Yayın yaptığı FOX TV kanalında milletin iradesine saygı duymayan Fatih Portakal, Batılı patronlarının Türkiye üzerindeki operasyonlarına zemin hazırlama emirlerini yerine getiriyor. Girdiği her seçimde yüzde 50 ve üzerinde oy alan Başkan Erdoğan'ı ve Cumhurbaşkanlığı gibi bir makamı itibarsızlaştırma görevini yönetiyor.

kalan karakter 1000

KARAKALEM KARAKALEM

YAHUDİ MURDOK'UN KANALINDAN BAŞKA NE BEKLENİRDİ Kİ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır104
cevapla 15.04.2019 14:06
ZoRbEy ZoRbEy

FOX tv ülkeye ve topluma zarar veriyor. sonuçta bir aklın sözcülüğünü yapıyor. bir an evvel kapatılmalı.Demokrasi naraları atmasınlar. İmamoğlu 145 yıldır bu mücadeleyi veriyoruz diyor! 145 yıl! acaba neden 145 yıl? İttihatçı olabilirlermi. yanındaki birkaç CHP li şok oluyor.bu adam ne diyor,nereden çıkardı şimdi bu 145 yılı diye..vay hallerine vay..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır105
cevapla 15.04.2019 13:20
KILIÇARSLAN KILIÇARSLAN

.Ekrem İmamoğlu zaten İt-tatçı olduğunu, ABD ye uşaklık yaptığını kendi ağzıyla itiraf etti..Size İstanbul haram bunu böyle bilin. Uşaklığını yaptığını ABD bile sizi kurtaramayacak. Trak mıdır, traktörmüdür sözcünüz varya! ABD sıkıştırmış eline kağıdı oku demiş, 5 yaşındaki çocuk bile sizin sözleriniz olduğuna inanmıyor..BU kadar satılmış, bu kadarda ülkesine yabanacı, hain oluşum daha yoktur dünyada diye düşünüyorum. Sİz stadyumlara gidin orada mazbata dağıtıyorlar..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır105
cevapla 15.04.2019 13:15
Ahmet Ahmet

Söylemekten dilimizde tüy bitti. Fox tv'nin yaptığı Türk topluma karşı bir saldırıdır. Savaşın yeni bir şeklidir. Algı mühendisliğidir, bilinçaltı operasyonudur. Yabancı vakıflar, okullar ve bu tür de yayın yapan kuruluşlar milleti zehirlemekte, aile yapısı bozmakta huzursuzluk çıkarmaktadırlar. Tüm bu oluşumlara ve faaliyetlere bir son verilmediği takdirde bunun sonuçlarını bu millet çok ağır ödeyecektir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır126
cevapla 15.04.2019 10:50
ömer ismail kütükcü ömer ismail kütükcü

basına dokunulmazlık mı var? açıkça ortadayken niye dokunulmaz?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır101
cevapla 15.04.2019 09:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.