Erdoğan, salavatı şerif okudu

19 Aralık 2015, Cumartesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen Şeb-i Aruz 2015 programında okunan salavatı şerife iştirak etti. Erdoğan’ın salavatı şerif okuması salondakilerden büyük alkış aldı.


kalan karakter 1000

HACI.ÖMER HACI.ÖMER // KAHRAMANMARAŞ

seni doğuran ana nurlar için olsun rahman rahmetiyle kucaklasın sen bizim arkadaşımızsın cumhurumuzsun sen bizim tacımmızsın gururumuzsunrabbim seni ve sana bel bağlamış dünya mazlumlarına bağışlasın sağlık sıhat afiyetler versin seninle aramızdaki bag cumhurluk değil manevi bag bambaşka bi mutluluk veriyor bizlere sen bütün dünya mazlumlarının duasısın seni rahman bizlere bağışlasın inşallah seni inan senden daha çok seviyoruz rahmanda seni bizden daha çok sevsin mazlumlardan elini çekme sınır kapımıza kim gelirse gelsin pkk hariç bizler seni nasıl kucakladıysak sende onları kucakla ALLAHIN rahmeti ve bereketi bu şekilde adil olduğun sürece üzerine olsun seni çok çok çok seviyoruz saygılar

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır2
cevapla 20.12.2015 10:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.