"Emin Arslan'ı İBDA-C üyesi gösterip dinlediler"

16 Temmuz 2015, Perşembe

A Haber programında yayınlanan Mehmet Ali Önel yönetimindeki Deşifre programına bu hafta Emekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı konuk oldu. Paralel Yapı’nın şifrelerini çözen Avcı, Anayasa Mahkemesi'nin dershane kararından Paralel Yapı ile mücadele konusuna kadar önemli açıklamalarda bulundu. Avcı, yaptığı açıklamada Paralel Yapı'nın Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan'ı İBDA-C üyesi gösterip yasa dışı dinlediğini belirtti.


A Haber programında yayınlanan Mehmet Ali Önel yönetimindeki Deşifre programına bu hafta Emekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı konuk oldu. Paralel Yapı'nın şifrelerini çözen Avcı, Anayasa Mahkemesi'nin dershane kararından Paralel Yapı ile mücadele konusuna kadar önemli açıklamalarda bulundu. Avcı, yaptığı açıklamada Paralel Yapı'nın Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan'ı İBDA-C üyesi gösterip yasa dışı dinlediğini belirtti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.