CHP'nin yargıya müdahale yılları

23 Haziran 2017, Cuma

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu son günler yargıya müdahale ediliyor iddialarını dile getiriyor. Suç duyurusu belgelerini talimat olduğunu söylüyor. Peki ama bunun sebebi ne? Kılıçdaroğlu nasıl bir yargı istiyor? CHP koalisyon hükümetleri döneminde yargıda nasıl bir kadrolaşma içine girmişti? İşte tüm bu soruların cevabı analiz haberimizde...


kalan karakter 1000

ozan ozan

ne kadar ilginç şimdide chp liler yargı bağımsız değil diyor. her zaman söyledim bence aydın geçineninden sanatçısına yaşlısından gencine bürokratından chp ye oy verenine kadar tüm chplilerin en çok söylemek istediği ağzından çıkan her kelimenin aslı " ben ne dersem o olur halkın sözü yoktur. size oy hakkı vermek bile istemiyoruz. siz ikinci sınıf vatandaşsınız biz asılız." dır. onun için allahtan dilerim siz ve sizin gibi tüm chplilerin hayatınız da ölümünüzde kalbiniz gibi olsun inşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 24.06.2017 08:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.