CHP'li Ömer Süha Aldan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tehdit

02 Ocak 2018, Salı


15 Temmuz'da tanklara karşı göğsünü siper eden vatandaşlara "it" diyen CHP'li Aldan, şimdi de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tehdit etti.

kalan karakter 1000

vatan sevdalısıyız vatan sevdalısıyız

bu adam eski dgm savcısıymış arkadaşlar..Allah recep tayyip erdoğanın yardımcısı olsun..işte bunlar bu memleketin kaymağını yiyen haysiyetsiz hainler..bunlar kritik noktalara yerleştirilmiş vatan hainleridir ve işte o üniversitelerde yetiştirilen haysiyetsiz akademisyen denilen şerefsizler yarın devletin en sır dolu yerlerinin başına geçerek vatanımızın sırlarını satacak ve ellerini oğuşturarak bize yani halka şöyle diyecek..siz uyumaya dewam edin biz de malı götürmeye..bu terbiyesiz tam onlardan birisi işte zamanında üniversitenin (Allah bilir imtihanada yerine başkası girmiştir)hukuk bölümü bitirtilerek hain yapılmışlardan biriside budur işte..iyi seyredelim ve iyi okuyalım oyunu..zamanı gelince sahaya ineriz ..bunları iyi tanımalıyız..tıpkı dönen dünyada gık diyemeyen ve recep tayyip beyin sayesinde en büyük koltuğu alanlara dikkat edeceğimiz gibi bunlarada dikkat edip geçit vermeyeceğiz hain oğlu hain,şerefsiz oğlu şerefsiz..açıkaçık tehdit ediyor o.ç..

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 02.01.2018 16:37
vefa vefa

reisi tehdit edecek adam deli olması lazım. reisin arkasında 26 milyon vatan evladı var.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 02.01.2018 16:19
EGEMEN EGEMEN

NURSUZ MEYMENETSİZ

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 02.01.2018 15:57
VATANSEVER VATANSEVER

ULAN BU chp ÜLKEMİZİN BAŞINA RESMEN BELA. EY ömer süha aldan denen İNSAN SURETİNDEKİ ''CEHENNEM KÜTÜĞÜ'' SEN CUMHURBAŞKANIMIZIN KESİP ATTIĞI TIRNAĞI OLAMAZSIN...

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 02.01.2018 15:04
KARAKALEM KARAKALEM

SURATINDA BİR ANORMALLİK VAR, ORANTISIZ, KORKU FİLMİ ÇEVİRSE KORKUDAN BİR HAFTA UYUNMAZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 02.01.2018 14:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.