CHP'li Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'dan skandal sözler

20.06.2019 18:18

15 Temmuz hain darbe girişimi akşamı darbenin şerefine kadeh kaldıran Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın skandal bir görüntüsü daha ortaya çıktı. CHP’li Gürkan, partisinin siyaset anlayışını da ortaya serdi. CHP’li Gürkan, “Belediye Başkanı olduğum sürece Cumhuriyet Halk Partilileri işe almaya devam edeceğim. CHP’lilerden başkasını işe almayacağım” ifadesini kullandı. Gürkan’ın bu sözleri CHP’li belediyelerdeki işçi kıyımını akıllara getirdi. CHP’li belediyelerde kendi görüşlerine aykırı olanlar işten çıkarılmıştı.


kalan karakter 1000

can can

Asla değişmezler bu kafayla iktidar olmaları da çok zor...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.06.2019 00:40
göktürk göktürk

Bu adam Türkiye Topraklarında nasıl belediye başkanlığı yapıyor hayret ediyorum..Nasıl 15 temmuz dan dolayı yargılanıp içeri alınmıyor ,nasıl Türk Topraklarında oksijen tüketiyor ona da hayret ediyorum..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.06.2019 21:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.