CHP Kadın Kolu Başkanı'ndan skandal ifadeler

27.06.2018 22:25


CHP'de seçmeni aşağılamak adeta parti geleneği haline geldi.

24 Haziran seçimlerinde sandıkta milletin tokadını yiyen CHP; hezimetin suçunu kendinden aramak yerine "cahil, ayakkabı kokulu, dolap kemiren" diyerek aşağıladıkları seçmene kesme peşine düştü.

Milletvekillerinden gelen ard arda hakaretlerden sonra şimdi de CHP Berlin Birliği Kadın Kolu Başkanı Demet Kılıç yaptığı skandal açıklamalarla tepki çekti.

Kılıç, özellikle Almanya'da Türkiye'ye gönül veren ve sandıkta AK Parti lehine oy kullananları hedef alarak "pılınızı pırtınızı toplayın, ülkenize geri dönün" açıklaması yaptı.

Hakaret ve aşağılamalarına devam eden Kılıç, birçok firari FETÖ'cü ve PKK'lıya kucak açan Almanya ile övünerek CHP seçmenini de yere göğe sığdıramadığı Almanya'da yaşamaya davet etti.

kalan karakter 1000

ağası ağası

Sende Almaya da kalıp haysiyet ve onurunu satarak Alman yalaka ve yardakçısı ol .Pardon olmuşsun zaten

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 28.06.2018 14:38
aydın aydın

sen orada kal biz burada mutluyuz

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 28.06.2018 12:00
yorgun yorgun

Utanmadan bir de konuşuyorsun.Bu zamana kadar her fırsatta sizin gibi ezik insanların yüzünden hakarete uğrayan bu insanlar yapmış olduğu seçimle Dünya liderinin arkasında olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.Türke onurlu durmak yaraşır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 28.06.2018 09:49
berkan berkan

Tamamen zırva.Madem ki Almanyada cocukların gelecek kaygısı yok neden nüfusları yok olmaya yaklaşıyor.Asıl bidon kafalı bunlar.Vurdukça tek ses çıkıyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 28.06.2018 09:35
ihsan ihsan

ey vatandaş yuh sana hem seni aşağılıyor chp hemde ona oy veriyorsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 28.06.2018 09:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.