Cemaat'in hedefi Erdoğansız AK Parti!

28 Ocak 2014, Salı

Zaman gazetesinin etkin ismi Ahmet Turan Alkan CNN Türk'te yayınlanan Karşı Gündem programına konuk oldu. Alkan, Başbakan Erdoğan'ın kendi kariyeri için partisini rehin tuttuğunu iddia etti. Zaman gazetesinin bir zamanlar demokrat kalemlerinden sayılan Alkan bu sözleriyle hedeflerinde AK Parti'nin değil Başbakan Erdoğan'ın bulunduğunu da ikrar etmiş oldu.


kalan karakter 1000

Eski Solcu Eski Solcu

Samanyolu tv de Osmanlida Derin Devlet Diye Bir Dizi Var Aynen Dizideki gibi Tatbikat yaptilar?Turk,Musluman,Solcu,Ulkucu,kurt,Ateist ve TC Vatandaslari Ulkesini Seven Herkes Birlik Olalim? Bu Amerikan CIA ,MOSAD Ajanini Ulkemizden Defedelim.bu Ulkeye Verdiginiz Tahrifati Tarih Ve ALLAH Affetmeyecektir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 04.02.2014 22:21
Mannheim Mannheim

Türkiye Tarihinde Üctane Basbakan gördü biriri Astila diyerini Zehirlediler amma ALLAHIn yardimiyla Basbakanimizin Kilina dokunamayacaklar, onu Cenabu ALLAH koruyor, biliyormusunuz Dünyada encok Suikast yapilan Insan bizim Basbakan ALLAh onu koruyor ve korumayada devam edecek.Insallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 03.02.2014 16:55
M, Masen Özcelik M, Masen Özcelik

Bu yapilanlarin son denemeleri oldugundan bahsetti,acaba bundan sonra suikastmi düzenleyecekler?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 01.02.2014 20:47
İlyas Dirin İlyas Dirin

Ulan godoş entelektüel diye geçinip aklınızı Pensilvanya'daki ruh hastasına satmışsınız. Siz kim oluyorsunuz da Türkiye'ye başbakan atıyorsunuz? Kökünüz kazınacak inşallah İsrail uşakları...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 01.02.2014 02:58
slçuk slçuk

bu konuşan diller 28 şubatta neredeydiler de şimdi özgür değiliz diyorlar ne istedinizde vermediler size vefanız bu kadarmıydı tarih sizi arkadan vuran hainler olarak anacak

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 29.01.2014 23:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.