Çankırı güne depremle uyandı! Vali Hamdi Bilge Aktaş depremin bilançosunu açıkladı (Video)

14.09.2019 10:26

Çankırı ve Ankara sabaha depremlerle uyandı, merkez üssü Çankırı'nın Çerkeş bölgesi olarak belirlenen deprem korku ve panik yarattı ve deprem Ankara'da da hissedildi. Saat 9:00'da gerçekleşen depremin ardından saat 9:03'te bir deprem daha meydana geldi. Çankırı Valisi depremin ardından açıklama yaptı. Vali Hamdi Bilge Aktaş A Haber canlı yayınına telefonla bağlanarak depremin bilançosunu açıkladı. İşte Vali Aktaş'ın açıklamaları...


Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, kentte meydana gelen 4,7 ve 4,8 büyüklüğünde depremlerle ilgili şu ana kadar kendilerine ulaşan bir olumsuzluk bulunmadığını bildirdi.

İlk bilgilere göre bir olumsuzluk bulunmadığına işaret eden Aktaş, "Vatandaşların tedirgin olmamaları gerekir. Şu ana kadar bize ulaşan herhangi bir olumsuzluk bulunmuyor." dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.