Canan Kaftancıoğlu 'Sözde Ermeni soykırımını' savundu, Lübnan halkı ise Türk bayrağıyla Çanakkale ruhunu yaşattı

28.04.2019 21:33


Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta bir grup Ermeni 24 Nisan'da düzenledikleri gösteriler sırasında Türk bayrağı yakmıştı. Bunun üzerine Türkiye'nin Beyrut Büyükelçiliği ve ülkedeki Türkmen toplumu, Beyrut'taki Mardinlileri temsil eden dernekler ile bazı siyasi yetkililer peş peşe kınama açıklamaları yapmıştı.

Lübnan'da Ermeni grupların düzenledikleri bir gösteride Türk bayrağını yakmaları büyük tepki toplamış, Lübnanlılar Türkiye'ye destek vermek amacı ile başkent Beyrut'ta Türk bayrakları ile araç konvoyu yapmıştı.

Aralarında Türk vatandaşlarının da olduğu kalabalık, tekbir getirerek Türkiye'nin yanında olduklarını dile getirdi.

Bu görüntü, her fırsatta Türkiye'ye ve İslamiyet'e nefret kusan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun skandal paylaşımlarını akıllara getirdi. Din ve bayrak düşmanlığını gözler önüne sermekten çekinmeyen Canan Kaftancıoğlu sözde Ermeni soykırımına ilişkin de skandal paylaşımlarda bulunmuştu.

CHP'nin "Skandallar Kraliçesi" olarak bilinen ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun göz bebeği olan Kaftancıoğlu'nun ortaya çıkan son paylaşımı Türk düşmanlığını bir kez daha gözler önüne serdi.

ERMENİ SOYKIRIMI İDDİASINA DESTEK VERDİ
Türkiye'yi terör örgütlerine peşkeş çekmek isteyen ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni CHP'nin kazanmasının ardından bu peşkeşe İstanbul ile başlayan CHP zihniyetinin en önemli figürlerinden olan Kaftancıoğlu, 2013 yılında yaptığı bir paylaşımla 24 Nisan 1915'te yaşanan Ermeni olaylarına atıfta bulundu.

Yaptığı bu skandal paylaşımda Türkiye tarihinin en önemli günlerinden biri olan 23 Nisan'ı da Ermenilere meze eden Kaftancıoğlu, "23 Nisan'dan bir sonraki gün neydi? Bilmek istemeyenler için ipucu:1915" diyerek 1915'te yaşanan olayları tıpkı Türkiye düşmanlarının yaptığı gibi soykırım olarak tanıdığını ilan etmiş oldu.

kalan karakter 1000

KILIÇARSLAN KILIÇARSLAN

Ozaman Kaftancıoğlu ve avanesi Ermenistan'a,, Lübnan halkına selam olsun..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.04.2019 23:42
dr dr

biz de hainler ve kani bozuklar sadece maske altinda turk gibi gorunen ermeni yunan israil tohumlari sorun orda basliyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 28.04.2019 21:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.