Bir anlık dalgınlık hayatlarına mal oluyordu!

02 Haziran 2017, Cuma


Van'da yolun karşısına koşarak geçmeye çalışırken midibüsün çarptığı şahıs ile aynı noktada kırmızı ışıkta geçen iki aracın karıştığı trafik kazaları güvenlik kameralarına yansıdı.

MOBESE kameralarından alınan görüntülerdeki kazaların ilki Beşyol Meydanında meydana geliyor. Kavşakta dönüşünü dar alan bir kamyonet, solundaki otomobilin ön kaputunu söküyor. Yine kentin en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesi eski belediye binası önünde meydana gelen kazada ise, koşarak karşı tarafa geçmeye çalışan bir şahıs özel halk otobüsünün altında kalıyor.

MOBESE kameralarına yansıyan diğer iki görüntü ise Van-Gevaş-Çatak yol ayrımında kaydedildi. İkisi de aynı istikamete giden iki farklı aracın farklı zamanlarda kırmızı ışıkta geçmeleri sonucu yaşanan kazalarda saniye saniye güvenlik kamerasına yansıyor.

kalan karakter 1000

AHMET AHMET

RASTGELE KOŞARKEN BİRANDA AYAĞI ÇUKURA GİRMİŞ....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.06.2017 14:44
OSMAN OSMAN

O yanıp sönen kırmızı ışık yeşilden sonra kırmızoya geçerken yaklaşık 1 saniyelik bir boşluk var o da sürücülerin tabelada hiçbirşey yanmadığını anımsamasına neden oluyor. Sonuçta insan 1 saniye bakıyor ışığa ben hiç 6-7 saniye boyunca ışığa bakanı görmedim. Orda kusur kırmızı ışıkta dolayısıyla Kara Yollarındadır. ACİLEN Düzeltilmesi gerekiyor orası neresi bildirin bize de biz hallettirelim orayı...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.06.2017 13:50
yaren yaren

gercekten milet daha dort ayakli yol ortasinda geziniyorlar hatada soferlerden oluyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 02.06.2017 13:31
AHMET AHMET

KIRMIZI IŞIKTA SEK SEK OYNAYARAK KARŞIYA GEÇMEYE ÇALIŞMIŞ...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 02.06.2017 11:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.