Başkan Erdoğan'dan İstanbul adayı açıklaması

27.11.2018 14:50

Başkan Erdoğan grup toplantısının ardından gazetecilerin sorduğu soruları yanıtladı. Erdoğan İstanbul adayı ile ilgili çalışmaların sürdüğünü açıklarken, her ilden aday gösterilip gösterilmeyeceği sorusuna da yanıt verdi.


Başkan Erdoğan, partisinin grup toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin merakla beklenen İstanbul adayına ilişkin, "Arkadaşlar çalışmalarını yürütüyor sorun falan söz konusu değil. Benim ağzımdan laf çekmeye çalışmayın" dedi.

"HER ŞEY TIKIR TIKIR GİDİYOR"
Binali Yıldırım için özel düzenleme yapılıp yapılmayacağına sorusuna ise şu yanıtı verdi:
"Bunu kim söylüyorsa iddiasını ispatlamakla mükelleftir. İstanbul adayı ile ilgili çalışmalar yürütülüyor. İstanbul gibi bir yerden aday çıkarmama gibi bir sorun yok, her şey tıkır tıkır gidiyor. Sadir Durmaz ve Mehmet Özhaseki teknik çalışmaları yapıyor. Neticelendikten sonra bize takdim edecekler kalan yerleri de oturup konuşacağız."

"KARŞILIKLI JESTLERİMİZ OLACAK"
Başkan Erdoğan, "MHP'ye bırakılacak iller var mı?" sorusuna "Karşılıklı mutabakat yapıyorsak bizim de jestlerimiz olacak" yanıtını verdi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.