Başkan Erdoğan: Venezuela altını Çorum'da işlenecek

12.02.2019 17:08

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çorum Abide Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuşuyor. Erdoğan, "Ülkemizin bekası, milletin refahı için bu seçimlerden de AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak tarifi zaferle çıkmak istiyoruz. CHP’ni başındaki zat gibi, Çorum’u ve Çorumlu kardeşlerimizi ufukta seçim sadığı görünce hatırlayanlardan olmadık." dedi. Öte yandan Erdoğan, "Altın işleme ve işçiliği konusunda Çorum, her geçen gün kendinden daha fazla söz ettiriyor. Altın ticaretinde Çorum'u farklı bir noktaya taşıyacağız. Venezuela altının Çorum'da işleyecek." açıklamasında bulundu.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.