Başkan Erdoğan oğlunu PKK'nın elinden kurtaran Hacire Ana ile görüştü

25.08.2019 17:55

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır'da oğlunun terör örgütü tarafından kaçırıldığını söyleyerek HDP İl Başkanlığı önünde eylem yapan ve evladına kavuşan Hacire Ana ile görüntülü konuşma gerçekleştirdi.


Trabzon'da bir açılış törenine katılan Başkan Erdoğan burada vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Kendisine ilgi gösteren vatandaşların sevgisine karşılık veren Erdoğan, vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

HACİRE ANA İLE GÖRÜŞTÜ
Diyarbakır'da bir oğlu dağda ölen 49 yaşındaki Hacire Akar, 21 yaşındaki oğlu Mehmet'in HDP tarafından dağa kaçırıldığı gerekçesiyle HDP İl Başkanlığı oturma eylemi yapmıştı. Hacire Ana'nın bu eylemi sonuç verdi. Oğlu Mehmet'e kavuşan Hacire Ana ile bugün Başkan Erdoğan ile görüntülü bir konuşma gerçekleştirdi. Hacire Akar görüşme sırasında, oğluna kavuşması konusunda yetkilileri harekete geçiren Başkan Erdoğan'a yardımları için teşekkür etti..

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.