Arakanlı müslümanlardan Türkiye ve Binali Yıldırım için dua

16.06.2019 05:13

Myanmar'da ordu tarafından zulüm gören, köyleri bombalanan, genç, yaşlı, çocuk demeden türlü işkencelere maruz bırakılan Arakanlı Müslümanlar hayatta kalmaya çalışıyor. Türkiye ise dünyanın gözünü, kulağını kapadığı Myanmarlı Müslümanlara gönderdiği yardımlarla umut ışığı olmayı sürdürdü ve Arakanlı Müslümanların gönlünde taht kurdu. Evlerinden, yurtlarından edilen Myanmar Müslümanları kendilerine yardım elini uzatan Türkiye'yi unutmadı. Ellerinde Türk bayrakları ve Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım'ın posterleriyle, 23 Haziran İstanbul seçimlerinde Binali Yıldırım'ın başarılı olması için dua ettiler.


kalan karakter 1000

hakkı hakkı

şimdi ben merak ediyorum. fakirlik edebiyatı yapan, ezilmişlikten bahseden, okudukları iki tane komo kitabıyla bize bilgiçlik taslayan komünist, sosyalist, fetö ve pkk sevici yamuklar arakanlı bu insanlar karşısında neredeler. komo gazete ve medya bu konuyla ilgili olarak tek kelime etmiyor. emperyalist batı düşmanı yalanı ve edebiyatı yapan komolar nerede.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.06.2019 13:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.