AK Parti MYK'da seçim sonuçları değerlendirilecek (Video)

25.06.2019 16:20

Yenilenen İstanbul seçiminin sonuçları, ilk AK Parti Merkez Yürütme Kurulu’nda yapılacak toplantıda ele alınacak. Bugün gerçekleştirilecek toplantıya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlık edecek.


23 Haziran'da yapılan İstanbul seçiminin sonuçları AK Parti Genel Merkezi'nde masaya yatırılacak.

İlk değerlendirme, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün gerçekleşecek Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında yapılacak.

Toplantıda, 23 Haziran sonrası tabloya mercek tutulacak. Seçim sonuçları, 31 Mart ile karşılaştırmalı olarak ele alınacak. Bazı ilçelerde neden oy kaybı yaşandığı değerlendirilecek. Yürütülecek çalışmalarla ilgili takvim belirlenecek.

AK PARTİ YENİ YOL HARİTASINI BELİRLEYECEK
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki toplantıda, AK Parti'nin yeni yol haritasının ele alınması bekleniyor.

Seçim sonuçlarına yönelik çalışmalar, Erdoğan'ın Japonya, Çin ve Bosna Hersek ziyaretlerinin ardından yeniden gündemde olacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.