Adalet mitingine gidemediği için ağlayan teyze

10 Temmuz 2017, Pazartesi
Kılıçdaroğlu'nun Adalet mitingine gidemediği için pişmanlığını dile getiren kadın gözyaşlarına boğuldu.

kalan karakter 1000

VATAN-DAŞ VATAN-DAŞ

TERÖRİSTLERE AĞIT YAKAN, VATANDAŞLARIMIZA TİYATRO YAPAN, ASLININ NE OLDUĞU ŞÜPHELİ; HAİNLİĞİ KİMSEYE KAPTIRMAYAN, VATAN HAİNLERİNİN YANINDA YER ALDIĞININ FARKINDA OLMAYAN BUNALIMDA BİR YAŞLI TEYZE ÇOK ÜZÜCÜ BİR VAKA.....!!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 11.07.2017 17:26
AHMET SEZGİN AHMET SEZGİN

ÜZÜLME ÜZÜLME İNSAN SEVDİKLERİYLE BERABERDİR,bu dünyada kavuşamadınız ama ahiret yurdunda buluşursunuz inşeallah.hiç ALLAH için göz yaşı döktünmü sen.bi gariban için,fakir,yetim için endişelendinmi?ülke binlerce tehlike atlatırken hop oturup hop kalktınmı?teyzeeeeeeeee.kızlarımıza öğretim yuvalarındaki godoş proflar,yöneticiler,iktidar,asker,polis,yargı setler çekip,engeller koyarken,okullara almazken?.imamhatipli diye ilahiyattan başka yön gösterilmeyen gençlere ağladınmı?filistinde,eritrede,moroda,keşmirde,doğu türkistanda,afrikada ve daha binlerce yer ve zamanda acımasızca açlığa ve ölümlere terk edilenlere göz yaşı döktünmü?dökme zaten sen dökersen biz imanımızda eksiklikler olduğunu düşünürüz.yalancı pehlivan gibi ortalığa çıkıp ilk kez bir icraat yapan kk.ya ağla.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 11.07.2017 16:31
misafir misafir

neyse teselli olarat selahattin ile figeni ziyaret et.Kendine gelirsin.Sana bir aynalı şeker verirler

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 11.07.2017 15:58
Misafir Misafir

Yine CHP kadın kolları vakıası, artık kabak tadı verdi. Bir kısım dibine kadar vatan haini bir kısım devşirilmiş, özünden uzak , kime hizmet ettiğinin farkında değil...

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 11.07.2017 14:58
erol erkek erol erkek

haberde de söylendiği gibi çocuklar görmesin

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 11.07.2017 14:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.