İsrailli yerleşimciden Filistinlilere Araplar sizi terk etti

22.07.2017 12:12

Mescid-i Aksa protestoları sırasında İsrailli bir yerleşimci, sözleriyle Filistinlilerin moralini bozmaya çalıştı.Arapça olarak megafonla Filistinlilere seslenen İsrailli şahıs, ''Araplar nerede? Sizi terkedip bizimle birlikte oldular" şeklinde alaycı bir uslupla bağırarak, İsrail devletinin haksız uygulamalarına direnen Filistinlileri yıldırmaya çalıştı.


kalan karakter 1000

tesa tesa

bu bir fitne'dir. bu zionistler kirdirtmak istiyor butun muslumanlari, bu zionistler atesle oynuyor zaten oynuyorlar daha iki yila kadar eger ucuncu tapinak insa olmassa israel yok olacak orasi filistinlerin yeridir yahudilerin degildir cunku yahudiler zorla toprak calmak istiyor cunku yahudilerin hicbir zaman topraklari olmamistir ve olmaz da ve allah buna sahittir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 24.07.2017 09:44
murat keser murat keser

evet dogfru söylüyor, bati usagi arap yöneticileri, filistinlileri satti

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 22.07.2017 20:11
enar enar

İçim sızlıyor ama doğruyu da söylemek zorundayım. İsrail'li yalan mı söylüyor? Başta Mısır ve Suudi Arabistan olmak üzere (Katar hariç) tüm Arap Ülkeleri Filistin'e ihanet etmediler mi? Türkiye olmasa Filistin sorunu diye bir şey kimsenin aklına gelmeyecek. Araplar için bu durum tam bir REZİLLİK'tir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 22.07.2017 17:57
Mehmet TUNÇ Mehmet TUNÇ

Mazlumların yanında olabilmek için güçlü olmak lazım.Güçlü olmak içinde yabancı servislerle iş birliği yapanlar durdurulmalı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 22.07.2017 15:51
zafer zafer

Allah belanızı verecek azın biraz daha

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 22.07.2017 14:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.