ABD'li uzman: "Dünyanın yeni katili biziz!"

15.01.2018 13:01

ABD'li medya uzmanı ve aktivist Jerry Day, Amerika'nın özellikle Ortadoğu ülkelerine yaptığı müdahalesine ve bu müdahalelerin hiçbir yasal gerekçeye dayanmadığına dikkat çekerek, ''ABD, uluslararası tüm anlaşmaları ihlal etti, Müslüman ülkeleri bombaladı, insanları öldürdü. Bu yüzden gittikçe yalnızlaştı. Bir gün sonumuz, İkinci Dünya savaşı sonrası Almanlar gibi olacak. Dünyanın yeni katilleri biziz'' şeklinde konuştu.


kalan karakter 1000

ado ado

allah sizin gibi katillere fırsat vermez inşallah sizde hep şeytanlık firavunluk yağma talan öldürme vardır doğrulamıssınız

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 15.01.2018 15:36
Naim Naim

ABD'nin medya uzmanı doğru söylüyor özellikle Müslüman ülkelerin ve dünyanın katılı ABD dir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 15.01.2018 15:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.