ABD iflasın eşiğine geldi

08.01.2017 12:41

Amerika'nın 44. başkanı Barack Obama 20 Ocak'ta başkanlığı yeni başkan Donald Trump'a devredecek. 2008 seçimlerini orta sınıfı güçlendirme vaatleriyle kazanan Obama, Amerika'daki gelir eşitsizliğini son yüzyılın zirvesine çıkardı. Sadece bu durum bile Obama'nın ekonomi politikalarında ne kadar başarısız olduğunu gösteriyor.


kalan karakter 1000

Serkan Serkan

Satilmis arap kiralligi oldugu sürece, abd ve ab iflaz etmez. Daha dün 50 milyar $ silah anlasmasi , bügün, yani aradan birkaç sene geçti geçmedi , 150 milyar $ ! Adi ni silah anlasmasi , asli abd ye finansal yardim. Eee demistik ya , satilmis arap !

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.05.2017 20:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.