Aldırma Gönül 7. bölüm fragman

20.08.2013 12:10


GÖNÜL VE PETEK'İN DAVETLİ OLDUKLARI DÜĞÜNDE ORTALIK KARIŞIR!

Gönül ve Petek mahallede bir düğüne davet edilir. Gidip gitmemek üzerine aralarında konuşurlarken damadın eskiden ikisine de talip olduğu ortaya çıkar. İkisinden de yüz bulamayan damat üstelik bir de arkalarından ileri geri konuşmuştur! Elbette bu durumda o düğüne gidip mutlaka görünülmesi gerektiğine karar verilir!
Mahir ve Levent (Çağlar Çorumlu) düğüne gidilme gerekçesini öğrenince durum değişir! Üstelik, gerekçe öğrenildiğinde artık hep beraber düğüne gitmek üzerelerdir. Mahir, Gönül'ün kendisinden sır saklamasına fena bozulur ve bu arada gösterdiği tepki ile düğün de tehlikeye girer.

MAHİR'İN ÇEKİCİ İŞ ARKADAŞI İLE BAŞI BELADA!

Gönül'e olaylı düğün yüzünden kızan Mahir'in de aslında aynı şirkette kendisiyle çalışmaya başlayan genç ve güzel stajyerle başı beladadır. Kıza iş için göstermesi gereken ilgiyi ayarlamaya çalışırken, kızın davranışlarını kontrol edemez. Gönül'e bu kızı nasıl açıklayacağın ise hiç bilemez! Zaten o açıklamayı nasıl yapacağını düşünüp karalar bağlarken, herkes karşı karşıya geliverir!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.