Sen Anlat Karadeniz 60. bölüm fragmanı yayınlandı! Nefes'ten Tahir'e dikkat çeken soru

10.10.2019 00:57

Çarşamba akşamı saat 20.00'de izleyici karşısına çıkan Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölümü merakla takip edildi. Son bölümde Tahir'le Nefes kızları için alışverişe çıktı. Bölümün ardından izleyiciler tarafından büyük bir merakla takip edilen Sen Anlat Karadeniz 60. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölümde yaşanacak olaylar...


SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tahir'le Nefes kızları için alışverişe çıkarlar. Keyifli başlayan alışveriş Nefes'in içinden çıkan pazarlık canavarıyla ilginç bir hal alır.

MUSTAFA VE ASİYE NE YAPACAK?

Mustafa, Asiye'yle nikah tazeleyerek hülle meselesini sonsuza kadar kapatır.

TARIK VE MERCAN BULUŞUYOR

Tarık babasının emri doğrultusunda Mercan'la buluşmak zorunda kalır. Karşısında hiç tahmin etmediği bir Mercan vardır.

SÜRPRİZ SON

Hazan'ın Ferhat'a söylediği bir tek söz Ferhat'ı çılgınca bir şey yapmaya iter. Bu durum ikisi için de sürpriz bir şekilde sonlanır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.