Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. bölüm

29 Mart 2017, Çarşamba

Masa dağılmak üzere


Masanın etrafındakiler hatalarının bedelini örgütle savaşmak zorunda kalarak ödüyor. Simsar Cemil'e düzenlenen baskının sonuçları ağır olur. Ava giderken avlanan masa üyelerinden Ender'in korktuğu başına gelmiştir. Herkesi bitirme planlarında eylemlerine ara vermeyen Avni ve Cemil silah ticaretinde tekel olma yolunda birlikte hareket etmeye devam ederler. Hızır'ın ise sabrı taşmaktadır. Avni'yi örgüte karşı birlikte hareket etmeye yanaşmazsa öldürmekle tehdit eder. Bunun için ilk isteği düşmanlarını köşeye sıkıştı?rabileceği bir adrestir. Ünal'ın derdi de hem CIA tarafından korunan hem de İstihbaratta eli kuvvetli olan Avni'yi bitirmektir. Böylece eski gücüne tekrardan sahip olabilecektir. CIA ile bir araya gelen Alp ile Ceylan oynadıkları tehlikeli oyunda çok önemli bir noktaya gelirler. Kimin kazanacağını kestirmenin güç olduğu bu kumarın sonunda kaybedeni feci bir son beklemektedir.

kalan karakter 1000

kral john kral john

güzel bir bölümdü

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.03.2017 21:13
Bagürlü (eyyüp aras) Bagürlü (eyyüp aras)

bu bir oyundu ünal da bu oyunu çok güzel oynadı şimdi avni artık açık hedef. Alpaslan, Hızır, İlyas ve Ünal bu oyundan haberdardılar ve ona göre oynadılar. 64. Bölümde Ünal bişey olmadığı görülecektir. Ben bu dizinin hastasıyım ama en çok İlyas'ın hastasıyım seviyorum la seni ilyas hemde çok senin tahmin edemeyeceğin kadar seviyorum. Olur da sana bu dizide karakterine son verilirse (hiç istemediğim şey) o gün o dizi benim için bitmiştir ve izleyeceğim son bölümdür. Teşekkürler Şaşmaz kardeşler her şeyin en güzeli size yakışıyor zaten. Hemşerilerim benim

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 29.03.2017 16:28
g g

super

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 29.03.2017 10:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.