Canevim 7. bölümünde Taylan zor durumda kalıyor

16.07.2019 00:14

Ekranların sevilen dizisi Canevim yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yeni bölümde Atölyenin açılışında Kristina'yla bir arada görülen Taylan'ın, şüphe uyandırmadan bu işin içinden sıyrılması çok zorlaşıyor. Peki, heyecan dolu bölümde neler olacak? Canevim 7. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


CANEVİM 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Atölyenin açılışında Kristina'yla bir arada görülen Taylan'ın, şüphe uyandırmadan bu işin içinden sıyrılması çok zordur.

YENİ BİR ÇATIŞMA BAŞLIYOR

Taylan'ın Ömer'in yüzüne karşı meydan okuması, Ceylan'la Ömer arasında büyük bir çatışma başlatır.

ÖMER'İN HEDEFİNDE KİM VAR?

Artık Ömer'in hedefinde Taylan vardır. Diğer taraftan Taylan, Ceylan'la baş başa kalmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz.

TAYLAN'DAN BEKLENMEDİK HAREKET

Ceylan, Taylan'ın gittikçe belirginleşen tavırları sonucunda artık onun ilgisinden neredeyse emindir. Ancak Taylan'dan beklenmedik bir manevra gelecektir.

ELVAN'IN HAYATINDA YENİ BİR SAYFA AÇILIYOR

Haksever ailesinin yaşadığı maddi sıkıntılar ise Elvan'ın hayatında yeni bir sayfanın açılmasına yol açar. Elvan'la sürekli çatışma halinde olan Müjgan'ın hiç beklemediği bir anda karşına çıkan kişi, genç kızı çok etkileyecektir.

kalan karakter 1000

damla damla

ceylan ve taylan çok yakışıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.07.2019 23:22
damla damla

çok güzel bir dizi ben ceylan ve taylanı çok yakıştırıyom

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.07.2019 23:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.