Kuruluş Osman 29. yeni bölüm fragmanı izle

Kuruluş Osman 29. yeni bölüm fragmanı izle
08.10.2020 11:44

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Kuruluş Osman'da bu akşam yaşanan gelişmeler heyecanla takip edildi. Son bölümde Kulucahisar Kalesi fethiyle, Konstantiniye'nin ve imparatorun öfkesini üzerine çeken Osman Bey, uç bölgesinde huzuru tesis etti. Bölümün ardından Kuruluş Osman 29. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte gelecek bölüm yaşanacaklar...


KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Türk ordusu nizam kurar!"

Kulucahisar Kalesi fethiyle, Konstantiniye'nin ve imparatorun öfkesini üzerine çeken Osman Bey, uç bölgesinde huzuru tesis etmiştir.

AYA NİKOLA GELİYOR

Osman Bey'e karşı harekete geçen ve en deneyimli kumandanlarından Aya Nikola'yı bölgeye gönderme kararı alan Bizans İmparatoru, başarılarıyla tüm obalara umut olan bu Türk beyini saf dışı bırakmaya kararlıdır.

KAYI OBASI'NA HAİN SALDIRI

Kayı Obası'nın yazı geçirdiği yaylaya yapılan sürpriz baskın Bizans'ın emellerini açık ederken, bu alçaklığın hesabını sormaya kararlı olan Osman Bey; Aksakallılar'dan aldığı görevle Alplerini bir araya toplar.

ERTUĞRUL BEY GERİ DÖNÜYOR

Ertuğrul Bey'in dönüşü ise yaralarını sarmaya çalışan Kayı Obası'nda coşkuyla karşılanır. Osman Bey ve Alpleri Bizans ordusunu bertaraf edebilecek mi? Osman Bey, Aksakallılar'dan nasıl bir vazife alacak? Ertuğrul Bey'in dönüşüyle Kayı Obası'ndaki dengeler nasıl değişecek? Aya Nikola, uç bölgesinde Bizans hakimiyetini yeniden tesis etmek için neler yapacak? Bala Hatun, Kayılar'a yapılan baskından kurtulabilecek mi?