Kimse Bilmez 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Ali Hoca'yı öldürdün

Kimse Bilmez 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Ali Hoca'yı öldürdün
07.11.2019 22:09

ATV ekranlarında pazar akşamı izleyicisiyle buluşan Kimse Bilmez'in son bölümü izleyicilerin dikkatini çekti. Yayınlanan son bölümde yaşanan olayların ardından Kimse Bilmez 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İşte Kimse Bilmez 21. bölüm fragmanı...


KİMSE BİLMEZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Uygar'ın hapse girmesiyle tüm sorunların bittiğini düşünen Ali ve Sevda arasında buzlar erir. Yeniden birbirlerine kenetlenen çift Uygar'dan kurtulduklarını düşünür. Uygar ise hapisten çıkmak için Kurtbey'i tehdit eder.

Hapisten çıkabilmek için elindeki en önemli kozu kullanmak isteyen Uygar, başarılı olabilecek mi? Kardeşine kavuşmak için her yolu deneyen Ali, yeni bilgilere ulaşır. Ali'nin gerçekleri öğrenmesinden korkan Kurtbey, onu durdurmak için yeni bir plan hazırlar.

Özlem yıllardır sakladığı büyük sırrını oğluna anlatır. Özlem, Ali'ye olan nefretinden sıyrılıp yeniden Ali'yi sevmeye başlar.

Yıllar sonra ikinci kez girdiği Ali'nin hayatından Sevda'yı çıkarabilecek mi? Öte yandan sevdiği kadınla evlenmek için her yolu deneyen Pilot'un karşısına yeni bir engel çıkar. Üstelik bu engel, İlhan'ın da bilgisi dahilindedir. Pilot ve Duygu aşkı ayakta kalabilecek mi?