Kimse Bilmez 2. bölüm Ali, Sevda'yı Uygar'ın elinden kurtarırken yaralanıyor

Kimse Bilmez 2. bölüm Ali, Sevda'yı Uygar'ın elinden kurtarırken yaralanıyor

19.06.2019 00:37

ATV ekranlarında izleyicileri ekran başına kilitleyen Kimse Bilmez dizisi ikinci bölümüyle izleyici karşısına çıktı Heyecan dolu yeni bölümde Ali, Sevda'yı Uygar'ın elinden kurtarırken yaralanıyor. Peki, yeni bölümde neler yaşandı? Kimse Bilmez 2. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


KİMSE BİLMEZ 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali, Sevda'yı Uygar'ın elinden kurtarırken yaralanır. Sevda'yla birlikte Ali'nin yurttan hocası olan Tuğrul Baba'nın evine sığınırlar ancak Pilot ve Uygar peşlerindedir.

UYGAR, ALİ'Yİ BULMAYA ÇALIŞIYOR

Üstelik Uygar, Ali'nin yaralı olduğunu bilmektedir ve bunu fırsata çevirmeye kararlıdır. Uygar, Ali'yi bulmak için Hüdaverdi'yi konuşturmaya karar verir. Ancak hiç ummadığı bir sürprizle karşılaşır.

DUYGU NE YAPACAK?

Pilot'un Duygu'ya aşkı ilerlerken Duygu, Sevda'yı Ali'nin yanından ayırma telaşındadır. Bu amaçla yaptığı hamle Ali'yi büyük bir tehlikeye sürükler. Ali, Pilot ve Uygar'la yeniden karşı karşıya gelip tövbesini bozmanın eşiğine gelir.

BÜYÜK SIRRIN KAPILARI ARALANACAK MI?

Öte yandan, Ali'nin, Sevda'yı evine bırakması kimsenin bilmediği büyük sırrın kapılarını aralayacaktır.

kalan karakter 1000

ahmet yıldız ahmet yıldız

filim süper

Aynı Görüşte misiniz?
evet30
hayır1
cevapla 19.06.2019 23:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.