Reyyan'ın içindeki acı! Hercai 36. yeni bölüm

Reyyan'ın içindeki acı! Hercai 36. yeni bölüm
14.03.2020 00:13

Hercai 36. bölüm #reyyanıngerçekleri etiketiyle atv ekranlarına geldi. Canını en çok sevdiklerinin acıtması Reyyan'a zor geldi. Babası ile Miran'ı bir arada görmek en büyük dileğiyken ona bile sevinemedi. Büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Reyyan, en baştan ona sorulsaydı bileceği gerçeklerin kendisini incitmesini, bir yalanın avutmasına tercih edecekti. Babasının sevgisinin gerçekliğini bilse de kendisine yalan söylenmesi onu çok yaraladı.


HERCAİ SON BÖLÜMDE YAŞANDI?

"Seni sevmem diye mi korktun baba?"

Hazar'ın öz kızı olmadığını öğrenen Reyyan'ın dünyası başına yıkılır. Bunca sene Şadoğlu konağına ait hissetmeyen ve bir gün kuş olup uçmak isteyen Reyyan, dedesinin kendisine neden bir yabancı gibi davrandığını şimdi daha iyi anlamaktadır.

REYYAN GERÇEKLERLE YÜZLEŞİYOR

Hayatta en çok sevdiği iki adamın söylediği yalanlar yüzünden yüreğinde taşıyacağından daha fazla acı biriktiren Reyyan'ın yardımına Şükran koşar.

REYYAN'IN YARALARI

Hazar ve Miran, Reyyan'ın acısını hafifletmek için bir arada hareket eder ama Reyyan'ın yaralarını sarmak hiç kolay olmayacaktır.

NASUH'UN YAREN PLANI

Diğer yandan Nasuh, yaptıklarının bedelini ödemesi için Yaren'i Şadoğlu konağından götürür ve hak ettiğini yaşaması için onu kimsenin bilmediği bir yere kapatır.

MİRAN KÖY EVİNDEN KOVULUYOR

Reyyan ve Miran'ın hikayesinin başlangıcını bilmeyen Şükran, öğrendiklerinden sonra Miran'ı köy evinden kovar.

REYYAN'IN ALDIĞI KARAR

Kendi hayatını başkalarının mutluluğu için hep yarım bırakan Reyyan, bundan sonra hak ettiği hayatı yaşayıp kendi ayakları üzerinde durmak için çok önemli bir karar alır. Acaba Reyyan'ın aldığı bu karar Miran ve Hazar'ı nasıl etkileyecektir?