Ermenistan sivilleri bombalamaya devam ediyor: A Haber İstihbarat Şefi Emine Kavasoğlu Terter'de yaşananları anlattı

Ermenistan sivilleri bombalamaya devam ediyor: A Haber İstihbarat Şefi Emine Kavasoğlu Terter'de yaşananları anlattı
19.10.2020 19:48

İşgalci Ermenistan, kadın, çocuk ve yaşlı ayrımı gözetmeksizin sivilleri hedef almaya devam ediyor. Terter'de bulunan A Haber İstihbarat Şefi Emine Kavasoğlu, yapılan alçak saldırılar hakkında son durumu aktardı. Kavasoğlu, "Terter'in üstüne havanlar yağıyor" dedi.


A Haber İstihbarat Şefi Emine Kavasoğlu, Ermenistan'ın saldırdığı Terter'den canlı yayında yaşananları aktardı.

"SİVİLLER KİMSENİN UMRUNDA DEĞİL!"
A Haber İstihbarat Şefi Emine Kavasoğlu, işgalci Ermenistan'ın Terter'e yaptığı saldırının ardından bölgedeki son durum hakkında bilgi verdi. Ermenistan cephesinin sivilleri gözetmeksizin saldırdığını dile getiren Kavasoğlu, "Terter'e havanlar yağıyor. Siviller var mı yok mu kimsenin umurunda değil." dedi.

Fabrikanın vurulma anını da aktaran Kavasoğlu, "Ermenistan yaptığı saldırıda hedefin tutturulduğunun görülmesi üzerine hemen arkasına 2 saldırı daha yapıldı. Yakınımıza düşen bombalar sonrasında önce kendimizi güvenle aldık çünkü saldırılar devam etti. 7-8 tane fabrika ve çevreleri hedef alındı. Daha sonra da demir yolu vurulmaya çalışıldı. Okulları ve evleri de vurdular. Azerbaycan halkı bu saldırılara rağmen topraklarını terk etmiyor" şeklinde konuştu.