Ziya Hoca 'Özgecan'ı unutmadı

Ziya Hoca 'Özgecan'ı unutmadı

27.02.2015 00:00

Kertenkele dizisi, her bölümünde birbirinden etkileyici vaaz sahneleriyle, topluma örnek mesajlar vermeye devam ediyor. Ziya Hoca bu haftaki vaazında, Mersin'de vahşice katledilen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'dan yola çıkarak kadına şiddetin ne kadar büyük bir günah olduğunu anlattı.


kalan karakter 1000

mustafa mustafa

karadayı tecevüz sahneli aşkı memnu tecevuz sahneli asmalı konk aynıkurtlar vadisi aynıfatmagülün suçu ne tecavüz sahneli tecavüzssüz bi dizi söyleyin aynı zamanda bu dizilerin senaistleri özgecan için yasta dizilerin oyuncuları özgecan için yasta dizileri yayınlayanlar yas tutuyo tecevüzleri televizyonlarda yayanlar yas tutuyo e aynı şekilde diziyi izleyenler tas tutuyo bi yanlışlık var amma nerde birisi bana anlatabilirmi

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 27.02.2015 16:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.