Hicabi'den herkesi ilgilendiren soru!

Hicabi'den herkesi ilgilendiren soru!

22.03.2015 00:00


Ziya hoca, namaz çıkışı cami önünde bulunan cemaati, ertesi akşam yapılacak olan nikâhına davet ettiği sırada, Hicabi'de hem hocayı dinleyip, hem de büyük bir sabırsızlıkla Ziya hocanın konuşmasının bitmesini beklemektedir. Hocanın konuşması bittiğinde, bomba sorularından birini daha sorabilmek ve cevabını öğrenebilmek için, Ziya hocanın peşinden koşarak gelen soru makinası Hicabi, Ziya hocanın yanına geldiğinde ayağı takılıp yere düşse de, o yine de sorusunu sorabilmenin peşine düşmüştür. "İnternetten film indirip izlemek caiz midir?" sorusuna yanıt arayan Hicabi, Ziya hocanın verdiği cevaplarla, film indirerek kul hakkına girilip girilmediğinin yanıtını da öğrenmiş olur.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.