Diriliş Ertuğrul'da 'beddua' mesajı

Diriliş Ertuğrul'da 'beddua' mesajı

26.03.2015 00:00

Diriliş Ertuğrul'un dün akşamki bölümünde İbnül Arabi'nin beddua kıssası büyük ilgi çekti. TRT’nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un 14.bölümüne Muhyiddin İbni Arabi'nin zulüm üzerine anlattığı beddua kıssası damga vurdu.Müslümanlar olarak kafirlere bile beddua edilmemesini öğütleyen Arabi 'Kendmizi zalim olmaktan muhafaza edeceğiz' derken Hz. peygamberin 70 genci tebliğ için gönderdiği ve o gençlerin tamamının şehit olduğunu öğrendiği zamanki duruşunu anlattı..


kalan karakter 1000

rmz rmz

neredeyse 20 bölüm oluyor.süleyman şah ın bu kadar aciz duruma düşürüleceğini bir türlü kabullenemiyorum.bu kadar hainlik varken zavallı şahın birşeyden haberi olmaması çok garip

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.03.2015 16:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.