Diğer Yarım 15. Bölüm

Diğer Yarım 15. Bölüm
29.09.2014 00:00 - Son Güncelleme: 29.09.2014 09:24

Esma’nın evlenme teklifini kabul etmesiyle Tarık’ı aileye sevdirme çalışmaları başlar. Poyraz kendisi gibi istenmeyen damat durumuna düşmemesi için Tarık'a elinden gelen yardımı yapar.


Esma'nın evlenme teklifini kabul etmesiyle Tarık'ı aileye sevdirme çalışmaları başlar. Poyraz kendisi gibi istenmeyen damat durumuna düşmemesi için Tarık'a elinden gelen yardımı yapar.

Tarık'tan şüphelenen Ecevit, Esma'yı kıskanır ve sıkıyönetime başlar. Ancak unuttuğu bir şey vardır. Esma ve Zeynep Tarık'la Esma'nın rahat görüşmesi için plan yapmaktan geri durmayacaktır. Bu planlar art arda gelen yanlış anlamalara sebep olur. Kimin kimi sevdiği arapsaçına dönmüştür.

Beklemediği bir anda Alp'in Zeynep'in eski sevgilisi olduğunu öğrenen Poyraz, büyük hayal kırıklığı yaşamakta ve kendini aptal yerine konmuş hissetmektedir. Zeynep'e normal olan bu durum Poyraz'a göre hayli anormaldir. Bu fikir ayrılığı ilişkilerinde ilk kavgayı etmelerine sebep olur.

Asiye'nin planıyla devreye sokulan Aynur da bir başka yanlış anlamanın sebebi olur. Gelin görümce toprağından diyen Afet, Herkül'ün evlilik teklifini kabul eder ve ailelerin tanışması için bir yemek düzenlenir. Ancak yemek üç kızı dört erkeğin istediği tuhaf bir cümbüşe dönüşür.