Diğer Yarım 12. Bölüm

Diğer Yarım 12. Bölüm
16.09.2014 00:00 - Son Güncelleme: 16.09.2014 14:10

Esma ile Zeynep’in ortadan kaybolmasından sonra Ecevit, kendini başka büyük bir meselenin içinde bulur. Seyfi, paraları alıp kaçmış; Ecevit, tefeciye olan borçla baş başa kalmıştır. Ecevit, borcunu ödemek için mülklerini satışa çıkarmaya çalışır. Tefeciler, Ecevit’i ailesiyle tehdit etmektedir.


Esma ile Zeynep'in ortadan kaybolmasından sonra Ecevit, kendini başka büyük bir meselenin içinde bulur. Seyfi, paraları alıp kaçmış; Ecevit, tefeciye olan borçla baş başa kalmıştır. Ecevit, borcunu ödemek için mülklerini satışa çıkarmaya çalışır. Tefeciler, Ecevit'i ailesiyle tehdit etmektedir.

Esma ile Zeynep, oynadıkları oyunun işe yaramadığını görürler. Hala anne- babalarının boşanma sebebini öğrenememişlerdir. Fakat bu oyun, Poyraz'ın aklının başına gelmesini sağlamıştır. Poyraz, Zeynep'e aşkını ilan edecektir. Fakat Alp, Poyraz'ın planlarını alt üst eder.

Esma ile Tarık cephesinde de sular durulmaz. Esma, Tarık'la bir kokteylde geçirdiği güzel bir günün ardından yine Tarık'la ayrı dünyalara sahip olduğu gerçeğiyle karşılaşır. Bu, Tarık için aşılacak bir mesele olsa da Esma, durumun ciddiyetinin farkındadır.

Sonunda Ecevit'in başına gelenler, tüm aileyi kendi meselelerinden sıyırıp tek vücut olmaya itecektir. Çünkü artık hiçbirinin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.